Свіжий номер:
№ 10 (35) (2016)
Тема номера:
Інструкція про нарахування ЄСВ привели у відповідність із Законом про ЄСВ
А також:

 Зарплата на рівні мінімальної: як проводити індексацію в травні 2016 року
Виправлення помилок у формі № 1ДФ

Останні новини:
27 травня 2016
У разі зміни суми компенсації вартості товарів/послуг розрахунок коригування складається на дату доплати/повернення коштів
27 травня 2016
Фахівців головного фіскального відомства запитали: чи підлягає обов’язковій реєстрації платником ПДВ договір управління майном?
27 травня 2016
Починаючи з 23.02.2016 р. уточнення (коригування) податкових декларацій із ПДВ у частині внесення змін до складу податкових зобов’язань і податкового кредиту здійснюється шляхом подання уточнюючого розрахунку
Останні аналітичні матеріали:
26 травня 2016
Квартира придбана подружжям у шлюбі, але власником квартири згідно з даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно є чоловік. Чи може дружина брати участь в установчих і загальних зборах співвласників об’єднання та чи можуть її обрати членом правління?
25 травня 2016
Підкажіть, будь ласка, щодо створення ОСББ у новобудові, яка ще не введена в експлуатацію, і, таким чином, в інвесторів іще немає права власності. Усі інвестори за створення ОСББ. Забудовник чомусь проти та нав’язує свій ЖЕК, на баланс якому й планує передати будинок одразу ж після введення будинку в експлуатацію. Чи можливо створити ОСББ у новобудові без участі «транзитного» ЖЕКу?

Підписуйтесь на нашу сторінку в соціальній мережі та пишіть нам, щоб отримати безкоштовний номер газети!


Передплачуйте!